1

2
در نخستین روز از ماه محرم برگزار شد؛ جلسه مشترک اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر، صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه مشترک اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر، صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز،  با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، معاونین مدیرکل، روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی جلسه مشترک اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر، صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) و یاران با وفایشان با برشمردن اهمیت فریضه نماز، امر به معروف و نهی از منکر، صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در جامعه اسلامی، افزود: کتابخانه‌های عمومی با توجه به نوع مخاطبین و مراجعین خود و ارتباط گسترده با جوانان و نوجوانان یکی از تاثیرگذارترین مراکز در ترویج شعائر و فرائض اسلامی هستند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد و فعالیت ستادهای مذکور باعث رشد و تعالی و سلامت جامعه خواهد شد، تصریح کرد: کتابخانه‌های عمومی استان به عنوان مراکز فرهنگی و کتابداران استان بعنوان مشاوران امین نقش برجسته‌ای در ترویج یکی از پرفضیلت‌ترین کارها که علم آموزی و دانش اندوزی است را به عهده دارند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با تاکید بر اهمیت پیگیری مصوبات جلسات از سوی اعضاء ستادها، عنوان کرد: امیدواریم با اجرایی شدن برنامه‌های پیش‌بینی شده در سطح کتابخانه‌های عمومی و ادارات شهرستان‌‌ها در اعتلاء فرهنگ ناب اسلام محمدی(صلوات الله علیه و آله و سلم) بیش از پیش موفق باشیم.

در ادامه جلسه مسئولان ستادها به ارائه گزارشی از عملکرد ستادهای مربوطه پرداختند و ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته، برنامه‌هایی برای پیشبرد امور در آینده به تصویب رسید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 41