1
با حضور در اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز صورت گرفت؛ دیدار رئیس کانون بازنشستگان نیروی انتظامی با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز رئیس کانون بازنشستگان نیروی انتظامی با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در راستای توسعه همکاری‌ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، مظفر دانش مقدم، رئیس کانون بازنشستگان نیروی انتظامی استان البرز با حضور در اداره کل کتابخانه‌های عمومی با احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان دیدار و در راستای توسعه همکاری‌های دوجانبه گفتگو کرد.

احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این دیدار با تأکید بر اهمیت توسعه همکاری‌های دوجانبه اظهار داشت: یکی از بهترین راهکارها در راستای اثربخشی حداکثری طرح‌‌‌‌‌ها و برنامه‌ها در ادارات مختلف، به اشتراک گذاشتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در قالب هم‌افزایی و همکاری‌های دوجانبه و چند جانبه است.

وی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده نیروی انتظامی عنوان کرد: امروز به برکت تلاش‌های شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان، ایران از امن ترین کشورهای منطقه است که خداوند متعال را به خاطر این امنیت شاکریم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ادامه با اشاره به خدمات متنوع و گسترده علمی و فرهنگی کتابخانه‌های عمومی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با انجام هماهنگی‌های لازم برنامه‌های مشترکی را ویژه خانواده‌های نیروها و کارکنان نیروی انتظامی استان برگزار و از ظرفیت‌های متقابل هر دو دستگاه بهره بیشتری ببریم.

در ادامه مظفر دانش مقدم، رئیس کانون بازنشستگان نیروی انتظامی استان البرز با اشاره به اهمیت بالای کتاب و کتابخوانی در ارتقاء فرهنگ جامعه و پیشرفت و آبادانی پایدار، تصریح کرد: کتابخانه‌های عمومی نقش بسزایی در این امر دارند.

وی با استقبال از اجرای طرح‌‌های مشترک فرهنگی خاطر نشان شد:  افزایش آگاهی‌های اجتماعی شهروندان و روآوری جامعه به کتابخوانی بی‌تردید در کاهش آسیب های اجتماعی، فرهنگی و امنیتی اثرگذار بوده و می‌تواند کمک شایانی به افزایش سطح سلامت روانی جامعه داشته باشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 30