در شهرستان نظرآباد صورت گرفت؛ جلسه هم‌اندیشی اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی جلسه هم‌اندیشی اختتامیه شهرستانی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان نظرآباد صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، نشست هم‌اندیشی مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان نظرآباد با حضور ابوالفضل آزادفلاح، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان، گلشن شیرمحمدی، کارشناس امور مشارکت‌های اداره‌کل و مسئولین کتابخانه‌های عمومی نظرآباد با محوریت برنامه‌ریزی اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ثبت اقلام اهدایی، تفاهم نامه‌های ملی در محل اداره شهرستان برگزار شد.

در این نشست، 27 مرداد جهت برگزاری اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی این شهرستان انتخاب و مقرر شد با همکاری سایر ادارات و علاقه‌مندان به حوزه کتاب و کتاب‌خوانی این مراسم برگزار گردد.

در ادامه این نشست، مفاد تفاهم نامه‌های منعقده بین اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان با سایر ادارات نظیر آموزش و پرورش، تامین اجتماعی، اداره بهزیستی و ... توسط کارشناس امور مشارکت‌ها تشریح و به پرسش‌های همکاران در این خصوص پاسخ داده شد.

همچنین جلسه دیگری نیز به همین منظور و در راستای هماهنگی با مسئولین سایر ادارات شهرستان برای اجرای باشکوه مراسم اختتامیه با حضور نمایندگانی از شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره آموزش و پرورش، بخشداری مرکزی، شورای شهر و ... برگزار شد.

گفتنی است تعداد 35 نفر برگزیده شهرستانی و 1 نفر برگزیده ملی در شهرستان نظرآباد انتخاب شده‌اند که روز 27 مردادماه از برگزیدگان شهرستانی در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش تقدیر به عمل خواهد آمد.
 
 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 38