1

2
1397/12/23 پنجشنبه از سوی خیر کرجی صورت گرفت: اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان خیّر فرهنگ دوست کرجی در اقدامی ارزشمند،380 جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی البرز اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، در این اقدام ارزشمند که در حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ کاظم قاسمی، معاون مدیرکل و جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی انجام شد، غلامعلی رهبری، خیر کتابخانه‌ساز کرجی 380 جلد کتاب با عنوان "پژوهشی در ایران باستان"، که نوشته وی می‌باشد را به کتابخانه‌های عمومی البرز اهدا کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این مراسم با اشاره به نقش برجسته خیرین در گسترش فرهنگ کتابخوانی، عنوان کرد: خیّرین نیک اندیش در حوزه‌های کمی و کیفی همواره یاری‌گر کتاب و کتابخوانی بوده و در اجر عظیم نشر دانش و فرهنگ در جامعه سهیم هستند.

هراتی از عموم مردم فرهنگ دوست استان درخواست کرد تا در زمینه توسعه فرهنگ مطالعه مفید یاریگر کتاب و کتابخوانی باشند و افزود: رسیدن به جایگاه والای سرانه مطالعه تنها با همکاری و همیاری همه اقشار جامعه میسر خواهد شد.

در ادامه غلامعلی رهبری، خیّر نیک اندیش از خیرین فرهنگی استان خواستار شد با اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی در غنی سازی منابع اطلاعاتی کتابخانه‌های عمومی، استفاده بهینه و به اشتراک گذاری منابع ارزشمند علمی مشارکت نمایند.

خیر کتابخانه‌ساز کرجی خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک 2 هزار جلدکتاب از آثار خود را به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور اهدا خواهد کرد.

همچنین در ادامه این برنامه فرهنگی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و هیئت همراه وی از بازارچه خیریه مهر کوثر کرج بازدید به عمل آوردند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 111