1
1397/12/19 يكشنبه به مناسبت روز کتابخانه گردی صورت گرفت: بازیدید فرماندار شهرستان نظرآباد از کتابخانه عمومی اندیشه روستای محمدآباد فرماندار شهرستان نظرآباد به مناسبت روز کتابخانه گردی از کتابخانه عمومی اندیشه روستای محمدآباد بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، محمدرضا فلاح نژاد، فرماندار شهرستان نظرآباد با حضور در کتابخانه عمومی اندیشه روستای محمدآباد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کتابخانه و گفتگو با مسئول کتابخانه در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرایی کتابخانه اندیشه و مسائل و مشکلات پیرامون آن قرار گرفتند.

وی همچنین از نمایشگاه نقاشی اعضای کودک و نوجوان کتابخانه با موضوع حمایت از کالای ایرانی که در کتابخانه اندیشه برگزار شده بود بازدید کرد.

طرح خلاقانه "کتابخوان برتر" که حدود دو ماه است در کتابخانه اندیشه برگزار می شود، از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

فلاح نژاد، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه اندیشه پیشنهاد ایجاد خانه فرهنگ را مطرح کرد و اقدامات و زیرساخت‌های لازم را مورد بررسی قرار داد.

بازدید از بخش کودک کتابخانه و فعالیت‌های جاری در این بخش و نیز نمایشگاه کتاب خواندنی‌ها، بخش دفاع مقدس و بخش نوجوان و... نیز در این دیدار مورد توجه قرار گرفت.

لزوم توجه بیشتر به بانوان خانه‌دار و نیز اشاعه صنایع دستی و هنرهای بومی محلی و برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نیاز در این منطقه نیز از موضوعاتی بود که فرماندار نظرآباد به آن پرداخت و اقدامات لازم و همکاری بیشتر دهیاری و شوراهای محلی را جهت سازماندهی و گسترش این فعالیت‌ها با همکاری کتابخانه اندیشه را خواستار شد.
 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 154