عیادت از قدیمی ترین روزنامه فروش ایران
1397/12/13 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان صورت پذیرفت؛ دیدار و عیادت با قدیمی ترین روزنامه فروش ایران مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با حضور در منزل محمدابراهیم رنجبرامیری، از قدیمی ترین روزنامه فروش ایران عیادت کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به اتفاق رضا عباس زاده، رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات البرز و تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی از محمد ابراهیم رنجبرامیری، پیشکسوت عرصه مطبوعات و قدیمی ترین روزنامه فروش ایران در منزل وی عیادت کردند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، در این دیدار صمیمانه، ضمن تکریم محمدابراهیم رنجبرامیری، برای قدیمی ترین روزنامه فروش ایران، از صمیم قلب آرزوی سلامتی و شفای عاجل نمود و از تلاشهای وی در عرصه مطبوعات تقدیر کرد.

در ادامه محمد ابراهیم رنجبر نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیران افزود: حضور هیأت حاضر، موجب دلگرمی و قوت قلب بوده، نشانگر ارج‌گذاری به خدمتگزاران عرصه فرهنگ است.

 گفتنی است محمدابراهیم رنجبرامیری، متولد سال 1307،  از سال 1316 كار فروش روزنامه را در تهران آغاز كرد و تاكنون دو كتاب با عنوان «خاطرات يك روزنامه‌فروش؛ 76 سال با مطبوعات» را در کارنامه کاری خود دارد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 121