1

2

3

4

5

6

7
1397/11/15 دوشنبه در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب صورت پذیرفت؛ گفتگوی رادیویی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با رادیو البرز در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در خصوص دستاورد‌های چهل ساله کتابخانه‌های عمومی استان با رادیو البرز گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور در غرفه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ضمن بازدید از نمایشگاه در دیداری صمیمانه با کتابداران حاضر در این غرفه از زحمات و تلاش‌های همکاران در راستای اعتلاء جایگاه کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.

همچنین در بخش دیگری از این نمایشگاه، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور در کمیته اطلاع رسانی برگزاری نمایشگاه در گفتگوی رادیویی زنده با رادیو البرز به تبیین عملکرد اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در حوزه خدمات کتابخانه‌ای و فرهنگی پرداخت و بیان داشت: اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی با رشد چشمگیری در توسعه فضاهای کتابخانه‌ای، تعداد منابع، تعداد اعضا، امانت و خدمات کتابخانه‌ای به مراجعین در این چهل ساله، کارنامه قابل قبولی را در حوزه کتابخوانی کسب کرده است که البته با اهتمام بیش از پیش همکاران در مسیر رسیدن به افق 1404 به نقطه اوج خود خواهد رسید.

هراتی تاکید کرد: امروزه با سیاستگذاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور موج جدیدی از فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی در حال شکل گیری است که کتابخانه‌ها را از حالت قرائت‌خانه‌ای خارج کرده و پویایی و شادابی ویژه‌ای به این مراکز بخشیده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با اذعان به شکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در رسیدن به اهداف در بسیاری از عرصه‌ها بیان داشت: عملکردهای منتشر شده سازمان‌ها و ادارات و نمایش آن در این نمایشگاه حاکی از تحولات خوبی به ویژه در حوزه‌های علمی، فرهنگی و ... است که استمرار آن در نسل‌های آتی انقلاب مستلزم توجه بیشتر به موضوع کسب علم و دانایی است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 113