همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت پذیرفت؛ بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز از کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز از دو کتابخانه عمومی شهرستان کرج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز و هیأت همراه وی از کتابخانه‌های عمومی شهیدان نصیری و علامه حلی بازدید کردند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در این بازدید ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از تلاش ها و خدمات ارزشمند کتابداران در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و اجرای شایسته ویژه برنامه‌های دهه فجر تقدیر کرد و خواستار مشارکت فعال آنها در برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های شهرستان شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در ادامه از بخش‌های مختلف کتابخانه بازدید کرد و در دیداری صمیمانه با کتابداران از نزدیک در جریان روند برنامه‌ها و فعالیت‌های این کتابخانه‌ها قرار گرفت.

گفتنی است بازدیدهای مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با هدف افزایش ارتباط صمیمی و دوسویه بین کتابداران و مدیریت مجموعه، اطلاع ملموس از مشکلات و مسائل کتابخانه‌ها و کتابداران و حمایت از فعالیت‌های کتابخانه‌ها بصوت دوره‌ای و در همه کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌گردد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 247