مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز
همزمان با سال نو صادر شد؛ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی به کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان البرز مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز طی پیامی فرارسیدن سال نو را به کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان البرز و اهالی کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان طی پیامی فرارسیدن سال نو را به کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان البرز و اهالی کتاب و کتابخوانی تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:


 

باسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

رجب بهار خودسازی و تعالی روح و فروردین آغاز بهار طبیعت است که امسال تقارن میمون و مبارک این ماه پرخیر و برکت با آغاز سال جدید، نویدبخش سالی سرشار از بارش رحمت و مغفرت الهی است و همگی ما مهمان ویژه این سفره پرنعمت ذات باری تعالی هستیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه کتابداران و همکاران محترم در مجموعه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز فرارسیدن طلیعه روح‌افزای بهار را به تمامی دست‌اندرکاران و فعالین حوزه کتاب وکتابخوانی و عموم هم‌استانی‌های شریف تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای ایشان آرزومندم.

امید است با یاری ذات لایزال خداوند کریم و در سایه توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشان و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و با بهره‌گیری حداکثری از توانمندی‌ها در مسیر پیشبرد اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، رشد و بالندگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و خدمت رسانی همراه با شور و نشاط به عموم مردم فهیم و کتابدوست استان البرز پیروز و سربلند باشید.
 

احمدعلی هراتی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز

 
تعداد بازديد اين صفحه: 127