نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با کارکنان

نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با کارکنان

نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با کارکنان

نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با کارکنان
همزمان با اولین روزکاری در سال 98؛ نشست صمیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با کارکنان این اداره کل برگزار شد همزمان با اولین روز کاری در سال 98 و به بهانه تبریک سال نو، نشست صمیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با کارکنان این اداره‌کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با فرارسیدن سال نو و آغاز اولین روز کاری سال 1398، نشست صمیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با کارکنان این اداره کل، در دفتر مدیریت مجموعه برگزار شد.

در این نشست، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به کتابداران و همکاران مجموعه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، تقارن آغاز امسال را با ماه پرخیر و برکت رجب گرامی داشت و افزود: انشاالله امسال به یمن این ماه عزیز و در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج)، رهنمودهای رهبر عظیم الشأن انقلاب و همدلی و همراهی یکایک همکاران محترم در  خانواده بزرگ کتابخانه‌های عمومی استان، حرکتمان در مسیر رشد و بالندگی پرشتابتر از سال گذشته خواهد بود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، در ادامه جلسه، با تبیین اهداف اداره کل کتابخانه‌های عمومی در سال جدید، از زحمات و تلاش‌های ارزشمند کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر کرد و  افزود: در سال ۹7 علارغم فراز و نشیب‌ها، تمام هم و غم ما در راستای عملیاتی شدن برنامهریزی و سیاستگذاری‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بود که ماحصل آن نیز ارتقاء کمی و کیفی ارائه خدمات به جامعه هدف و دیگر اقشار جامعه گردید.

وی همچنین با اشاره به اهمیت شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «رونق تولید» نامگذاری شده است،‌ اظهار کرد: تقویت و توسعه فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی و رشد شاخص‌های کتابخانه‌ای در استان  از جمله اقدامات مهم اداره کل در راستای تحقق شعار امسال و ارتقاء سطح آگاهی عموم جامعه خواهد بود.

هراتی همچنین در ادامه با بیان خاطره‌ای از اخلاق و منش شهدا اظهار داشت: شهدا اسطوره‌های تکرارنشدنی و ماندگار تاریخ اند که مطالعه زندگینامه و خاطرات ایشان و بهره‌گیری از منش و رفتار این بزرگان، بهترین استاد در مسیر انسان‌سازی است و امروز آرامش و امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم و بر یکایک ما فرض است که در هر فرصتی ضمن دیدار با خانواده شهدا، مراتب قدرشناسی و احترام خود را نسبت به منزلت ایشان ادا کرده و از برکات معنوی آن بهره‌مند گردیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با تاکید بر کسب رضایت خداوند در تمامی کارها اظهار داشت: هر کاری که با هدف و نیت جلب رضایت خدا صورت پذیرد قطعا ماندگار شده و رضایت بندگان خدا را نیز در پی خواهد داشت و ما باور داریم که اصل تکریم و رضایتمندی مراجعین در واقع نماد و نشانی از خدمت متعالی و  عامل کلیدی در تضمین موفقیت هر مجموعه‌ای است.

وی در خاتمه با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی همکاران، خواستار برنامه‌ریزی و هدفگذاری منظم و منسجم برای یک سال کاری پربار شد تا با چشم‌اندازی روشن، رویدادهای ویژه‌ای در این سال برای مجموعه کتابخانه‌های عمومی رقم خورد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 230