جلسه شورای اداری استان البرز

جلسه شورای اداری استان البرز

جلسه شورای اداری استان البرز

جلسه شورای اداری استان البرز
با هدف ارزیابی عملکرد اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان؛ آخرین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی استان البرز برگزار شد همزمان با روزهای پایانی سال، آخرین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی با هدف ارزیابی عملکرد مجموعه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، آخرین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در سال 97 با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های استان؛ معاونین مدیرکل؛ روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ابتدای این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و فرارسیدن سال نو به تمامی کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان، تقارن آغاز سال جدید را با ماه پرخیر و برکت رجب گرامی داشت و افزود: در سال ۹۷ با تلاش جهادی همکاران دلسوز، متخصص و متعهد شاهد فعالیت‌ها و اقدامات برجسته و اثربخشی در حوزه کتاب و کتابخوانی در سطح استان بودیم که امیدواریم در سال 98 نیز با همت عالی همه دست‌اندرکاران این حوزه، در پیشبرد اهداف و سیاست‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور توفیقات بیشتری را  کسب کنیم.
وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در این سال همچون: برنامه‌های مناسبتی دهه فجر، هفته دفاع مقدس، هفته کتاب، هفته کودک، همچنین اجرای یاشکوه برنامه طرح چهل قلم، اختتامیه جشنواره نقاشی، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و سایر برنامه‌های فرهنگی بر لزوم ارتقاء تعاملات مجموعه کتابخانه‌های عمومی با مراکز اطراف کتابخانه و دستگاه‌های فعال فرهنگی به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت مدارس در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح جامعه تاکید کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند تمامی همکاران در اعتلاء جایگاه کتابخانه‌های عمومی استان، خاطرنشان شد: بررسی نقاط ضعف و قوت اقدامات اجرا شده و استفاده از نتایج آن در عملکرد موفقتر برنامه‌های آینده تاثیر بسزایی خواهد داشت.
هراتی، فرارسیدن سال نو را فرصتی مغتنم برای تحوّل مثبت در افکار و برنامه‌ها دانست و افزود: امیدواریم در سال جدید با کار کارشناسی، همفکری، همدلی و هم‌افزایی بیش از پیش بین همکاران شاهد بروز و ظهور روزافزون خلاقیت‌ها و نو‌اوری‌ها در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح استان باشیم.

در ادامه جلسه، معاونین مدیرکل؛ روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی با بیان برنامه‌ها و نقطه نظرات خود در خصوص عملکرد حوزه‌های مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 125