همزمان با آغاز سال نو صورت پذیرفت؛ دیدار نوروزی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با جمعی از کتابداران همزمان با آغاز سال نو، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با جمعی از کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و همراهان وی با حضور در کتابخانه‌های عمومی علامه حلی، امیرکبیر، حافظیه، الزهرا(س) و امام خمینی(ره) با کتابداران و مسئولان این کتابخانه‌ها دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار نوروزی، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تبریک و تهنیت عید نوروز، سلامتی و توفیق روزافزون در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم را لطف الهی برشمرد و از تلاش‌های کتابداران در اعتلاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.
 وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "رونق تولید"،  براهتمام ویژه برای تحقق منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد
و خواستار اهتمام بیش از پیش همکاران در مسیر پیشبرد اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، دیدار جداگانه‌ای با مراجعین کتابخانه‌ها نیز داشت که ضمن شنیدن صحبت‌های این گروه، از نزدیک در جریان روند مسایل و انتظارات آنان قرار گرفت.
هراتی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایتمندی مراجعین از اولویت‌های سازمانی این اداره کل است افزود: یکی از راهکارهای تحقق این مهم، همدلی و همکاری همکاران در پیشرفت روزافزون توسعه فرهنگی استان است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ادامه با توجه به بارندگی‌های اخیر در استان و هشدارهای هواشناسی در خصوص بارش‌های سیل آسا، جهت بررسی وضعیت فیزیکی ساختمان کتابخانه‌ها از بخش‌های مختلف کتابخانه بازدید به عمل آورد و خواستار توجه و رسیدگی همه رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها در خصوص رفع فوری مشکلات احتمالی تمامی کتابخانه‌های عمومی استان البرز شد. 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 166