اعزام کتابخانه سیار اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز به مناطق سیل زده

اعزام کتابخانه سیار اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز به مناطق سیل زده
توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز انجام شد: اعزام کتابخانه سیار به مناطق سیل زده خوزستان کتابخانه سیار استان البرز در قالب طرح فرهنگی «بهار مهربانی» به محل اسکان خانواده‌های سیل‌ زده‌ در خوزستان اعزام ‌شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمد علی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، با اشاره به حادثه غمبار سیل در برخی از استان‌های کشور و ابراز همدردی و همراهی تمامی کتابداران و کارکنان این اداره کل جهت همیاری و کمک به هموطنان این مناطق اظهار اداشت: در همین راستا اولین بخش از هدایای فرهنگی مجموعه این اداره کل، در قالب طرح «بهار مهربانی» توسط کتابخانه سیار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان  به محل اسکان خانواده‌‌های سیل‌ زده‌ در خوزستان اعزام ‌شد.

وی در ادامه تصریح کرد: اعزام این کتابخانه سیار با مجموعه‌ای از هدایای فرهنگی همچون کتاب و اسباب بازی، با هدف تقویت روحیه امید و ایجاد سرگرمی و در راستای کاهش آلام و آسیب‌های روانی خانواده‌ها به ویژه کودکان و نوجوانان در این حادثه بوده است، کودکان و نوجوانان صبور و پردردی  که شاید لازم باشد در این ازدحام کمک‌ها مالی، عمرانی و امدادی بیشتر دیده شوند.

هراتی همچنین با اشاره به برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی شامل کتاب و اسباب بازی در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان، خاطرنشان کرد: با اطلاع رسانی‌های صورت گرفته در نماز جمعه شهرستان کرج، فضای مجازی، پورتال اداره کل و ... شاهد مراجعه اقشار مختلف مردمی جهت مشارکت در یاری رسانی به کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده هستیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پایان یادآور شد، در همین راستا عموم هم استانی‌های عزیز می‌توانند جهت مشارکت در این امر خداپسندانه، هدایای خود را در قالب کتاب و اسباب بازی به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی تحویل دهند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 140