2

6
در قالب طرح بهار مهربانی صورت گرفت: اهدای اسباب بازی به ارزش 150 میلیون ریال توسط خیر محمدشهری خیّر محمدشهری در اقدامی خداپسندانه و در قالب طرح بهار مهربانی یک مجموعه اسباب بازی به ارزش 150 میلیون ریال به کتابخانه‌های عمومی البرز اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، ناصر گیاهی، خیّر محمدشهری، در اقدامی خیرخواهانه و در راستای تقویت روحیه امید و ایجاد سرگرمی برای کودکان مناطق سیل زده کشور با حضور در کتابخانه عمومی امیرکبیر، یک مجموعه اسباب بازی به ارزش ریالی 150 میلیون ریال به کتابخانه‌های عمومی البرز اهدا کرد.

وی در این خصوص اظهارداشت: نوع دوستی و خیرخواهی با پوست و خون مردم این سرزمین عجین شده و همواره در طول تاریخ و حوادث شادی و غم، همواره مردمان ما سعی کرده‌اند به هر طریقی که می‌توانند در کار خیر و همیاری به هموطنان شرکت کرده و سهمی داشته باشند.

این خیّر محمدشهری با اشاره به اینکه در کنار همه کمک‌های مردمی که در بخش‌های مختلف از جمله، غذا، پوشاک، بهداشت و ... صورت می‌گیرد، نیاز است تا توجه‌ ویژه‌ای به کودکان داشته باشیم، تصریح کرد: هدف بنده از این اقدام، ایجاد لبخند بر لبان فرشتگان کوچکی است که در اوایل کودکی با این حادثه سخت مواجه شدند.

لازم به ذکر است عموم هم استانی‌های عزیز می‌توانند جهت مشارکت در این امر خداپسندانه، در قالب طرح «بهار مهربانی» هدایای خود را شامل کتاب و اسباب بازی به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی تحویل دهند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 79