2

5

4
به مناسبت روز جانباز صورت گرفت: تقدیر از همکاران جانباز شاغل در کتابخانه‌های عمومی استان البرز مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز به مناسبت روز جانباز از همکاران جانباز شاغل در کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(علیه السلام) و روز جانباز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و همراهان وی با حضور در کتابخانه عمومی فاطمیه با عبداله نوری، کتابدار کتابخانه عمومی فاطمیه و محمدرضا نیکدل، کتابدار کتابخانه عمومی حافظیه دو جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس؛ دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تقدیر از رشادت و فداکاری ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: امنیت، اقتدار و پیشرفت امروز کشور مرهون دلاوری های شهدا، جانبازان و رزمندگان آن دوران و ادامه دهندگان صدیق راه ایشان؛ مدافعان حرم است که امیدواریم بتوانیم در حد وسع خویش قدردان آنان باشیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اظهار داشت: وجود پر برکت جانبازان و ایثارگران پشتوانه مستحکم انقلاب اسلامی ایران است و ایشان مفسّران حقیقی کلمه ایثار هستند که در پیروی از ارباب وفاداری و ادب، بزرگ جانباز کربلا «حضرت عباس علیه السلام» با افتخار ایستاده اند.

هراتی در ادامه با تقدیر از دو همکار جانباز تصریح کرد: ما خود را مدیون از خودگذشتگی همه فرزندان غیور این انقلاب می دانیم که با صلابت و سرافرازی در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و ... در حال پاسداری از این کشور هستند و حضور مخلصانه شما دو برادر عزیز در روزهای سخت انقلاب اسلامی ایران در عرصه جنگ و جهاد و امروز با آلام آن روزها در سنگر فرهنگی را ارج می نهیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 98