پیام تبریک استاندار البرز به مناسبت کتابخانه گردی
1397/12/18 شنبه همزمان با روز کتابخانه گردی صورت گرفت: پیام تبریک استاندار البرز به خانواده بزرگ کتابخانه های عمومی استاندار البرز در پیامی، پانزدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را به خانواده بزرگ کتابخانه‌های عمومی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، عزیزالله شهبازی‌، استاندار البرز به مناسبت پانزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و روز کتابخانه‌گردی طی پیامی این روز را به خانواده بزرگ کتابخانه‌های عمومی و اهالی علم و فرهنگ تبریک و تهنیت گفت.
وی در این پیام کتابخانه‌های عمومی را پایگاهی اثرگذار در تعالی فرهنگ عمومی دانست و اظهار داشت؛ مشارکت و حمایت همه دستگاه‌های اجرایی و آحاد مختلف جامعه در تحقق این امر بزرگ ضروری است.

شهبازی تلاش دستاندرکاران در ترویج فرهنگ کتابخوانی را اقدامی مقدس دانست و افزود؛ خدمت در حوزه کتابخوانی زمینه ساز آبادانی و پیشرفت کشور در همه حوزه‌ها خواهد شد.
رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان البرز در ادامه این پیام عنوان کرد؛ اجرای طرح‌های بزرگی همچون کتابخانه گردی فرصت مغتنمی برای گردهمایی مسئولین، خانواده‌ها و همه کتابدوستان با محوریت کتاب و کتابخوانی است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 99