توسط مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان صورت گرفت: دیدار نوروزی با جمعی از کتابداران مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با جمعی از کتابداران دیدار و فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به همراه کاظم قاسمی؛ معاون مدیرکل با حضور در کتابخانه‌های عمومی آیت الله طالقانی، دکتر معین و شهیدان نصیری، با کتابداران و مسئولان این کتابخانه‌ها دیدار و ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای همه کتابداران کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در این دیدارها با تقدیر از زحمات کتابداران در ترویج فرهنگ کتابخوانی، اظهار داشت: کتابداران به عنوان طلایه‌داران توسعه فرهنگ مطالعه، نقش برجسته‌ای در رشد فکری و فرهنگی جوامع دارند.

هراتی ادامه داد: امروزه کتابخانه‌های عمومی این فرصت را برای همه افراد جامعه فراهم آورده تا در فضایی آرام و حرفه‌ای با بهره‌گیری از منابع غنی علمی، فرهنگی، هنری و ... در جهت پیشرفت ابعاد مختلف زندگی خود تلاش کنند و در فرایندهای مختلف جامعه اثرگذاری مثبت داشته باشند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 130