گفتگوی رادیویی مدیرکل کتابخانه های عمومی البرز
1397/11/9 سه‌شنبه در گفتگوی رادیویی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز صورت گرفت: دعوت از عموم مردم جهت شرکت در مراسم بزرگداشت احمد دهقان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در گفتگوی رادیویی با رادیو البرز از عموم مردم فرهنگ دوست استان جهت شرکت در مراسم بزرگداشت احمد دهقان دعوت به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احمدعلی هراتی، مدیر‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در گفتگوی رادیویی با برنامه صبح البرز در رابطه با برگزاری آیین «چهل قلم» در استان البرز اظهار داشت: با همکاری حوزه هنری البرز و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، آئین کشوری «چهل قلم» در راستای تجلیل از احمد دهقان به پاس ربع قرن نویسندگی و تلاش وی در حوزه ادبیات داستانی دفاع مقدس طی مراسمی با حضور مقامات استانی و شخصیت‌های فرهنگی کشور برگزار خواهد شد.

هراتی افزود: پخش کلیپ مستند از زندگی و آثار احمد دهقان، رونمایی از طرح تمبر، خوانش بخش‌هایی از آثار وی و تقدیر از مقام و جایگاه احمد دهقان و تقدیر از خانواده شهید مدافع حرم از جمله برنامه‌های این مراسم خواهد بود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی در ادامه با اشاره به برخی از آثار احمد دهقان، گفت: «مدار 270 درجه» اولین کتاب داستانی ایشان در این حوزه است که بسیاری از علاقه مندان کتابخوانی با این اثر و دیگر آثار شاخص وی همچون: مأموریت تمام، لحظه‌های اضطراب، روزهای آخر، ‌ستاره‌های شلمچه، دشت‌بان، گردان چهار نفره، پرسه در خاک غریبه و بچه‌های کارون نیز آشنایی دارند.

وی در ادامه همچنین از عموم علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی دعوت کرد در این مراسم تجلیل که ساعت 9:30 صبح روز چهارشنبه 10 بهمن ماه در مجموعه میلاد کرج برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 118