1
توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی شهرستان ساوجبلاغ صورت گرفت؛ اهدای کتب کمک آموزشی به ارزش 70 میلیون ریال بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی شهرستان ساوجبلاغ تعدادی کتب کمک آموزشی به ارزش 70 میلیون ریال به اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با اجرای طرح پویش بهار مهربانی و در راستای غنی‌سازی منابع کمک آموزشی کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ، گودرز نباتی، مدیر موسسه قلم‌چی این شهرستان، تعداد 315 نسخه کتاب به ارزش 70 میلیون ریال را به اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا کرد.
اعظم کرمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در این باره گفت: بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی یکی از نهادهای فعال فرهنگی است که تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای نیز با کتابخانه‌های عمومی دارد.
وی افزود: این بنیاد همواره در بسیاری از کارهای خیرخواهانه و عام المنفعه مشارکت شایسته‌ای داشته است و اهدای این تعداد کتب علاوه بر غنی‌سازی منابع کمک آموزشی کتابخانه‌ها در ایجاد عدالت آموزشی و بهره‌گیری برابر دانش‌آموزان با سطوح مختلف رفاهی و خانوادگی موثر خواهد بود.
کرمی ضمن تقدیر از این حرکت ارزشمند، استمرار و حضور خیرین دیگر را نیز در این عرصه ضروری برشمرد و گفت: در دسترس قرار دادن منابع اطلاعاتی و کتاب‌های مورد نیاز مراجعین کتابخانه‌ها، قطعا در افزایش دانایی و بهره‌مندی بیشتر آنها از فضای علمی کمک کرده و اشتیاق آنها را برای کتابخوانی و مطالعه افزایش خواهد داد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ در خاتمه با اشاره به ارسال بخشی از این منابع برای مناطق سیل‌زده خاطر نشان شد: در قالب طرح بهار مهربانی، تاکنون هدایا و اقلام فرهنگی و آموزشی بسیاری توسط کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برای ارسال به این مناطق جمع‌آوری و ارسال شده و  این کتب نیز در اسرع وقت همراه با سایر اقلام بسته‌بندی و ارسال خواهد شد.

گفتنی است بخشی از این کتب در کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ توزیع و بخش دیگر آن نیز به مناطق سیل‌زده کشور ارسال خواهد شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 46