6
پیام همدردی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با سیل زدگان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در پیامی با مردم استان‌های سیل زده کشور ابراز همدردی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، در پی حادثه جاری شدن سیل در بسیاری از استان‌های کشورمان، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در پیامی با سیل زدگان کشور ابراز همدردی کرد.

متن پیام به این شرح است:


باسمه تعالی

»و قطعاً شما را به چیزى از [قبیلِ‏] ترس و گرسنگى، و کاهشى در اموال و جان‌ها و محصولات مبتلا می‌کنیم و به صبرکنندگان بشارت بده«

آیه 155 سوره بقره

    ضمن تبریک فرارسیدن ایام ماه مبارک شعبان؛ ماه رسول رحمت و مهربانی و شکرگزاری به درگاه باعظمت خداوند لایزال به دلیل نزول رحمت و مغفرت الهی پس از خشکسالی‌های متوالی‌، نهایت تاسف و تأثر خود را از حادثه غمبار سیل در برخی از استان‌های کشور ابراز داشته و درگذشت جمعی از مردم عزیز کشورمان در این اتفاق تلخ را تسلیت می گویم.

این حادثه تلخ دل هر شنونده و بیننده ای را به درد آورد ولی با حضور پررنگ و همت دستگاه‌های اجرایی، تلاش‌های مجاهدانه جوانان برومند و نیروهای مسلح و کمک‌های و پشتیبانی مردم شریف ایران ‌دوشادوش هم در مصداق حقیقی شعر سعدی که فرمود: بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند، صحنه های ماندگاری از دوران هشت سال دفاع مقدس را بر همگان تداعی کرد تا یکبار دیگر شاهد سربلندی این ملت در این آزمون سخت و سترگ باشیم.

امید است با استمرار حمایت‌ها و تلاش‌های مردم، مسئولین و نیروهای امدادی، مسائل سیل زدگان عزیز در این استان‌ها هرچه سریع‌تر مرتفع شده و خداوند متعال به آسیب دیدگان صبر و به ملت نیکوکار و بزرگ ایران اسلامی خیر وافر عنایت فرماید.

گفتنی است اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز نیز همزمان با سراسر کشور و با ایجاد پایگاه‌های اجتماعی تلاش داشته به منظور تسلّی دل کودکان غم دیده در حادثه مناطق سیل زده و در هیاهوی آواربرداری و امدادرسانی؛ اقدام به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی کند.

در همین راستا عموم هم استانی‌های عزیز می توانند جهت مشارکت در این امر خداپسندانه، هدایای خود را در قالب کتاب و اسباب بازی به نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی تحویل دهند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 168