3

2

1

4
1397/11/18 پنجشنبه همزمان با ایام فاطمیه برگزار شد؛ نشست کتاب‌خوان ویژه بانوان در ندامتگاه فردیس همزمان با ایام فاطمیه و در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی، نشست کتاب‌خوان ویژه بانوان در ندامتگاه فردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، نشست کتاب‌خوان ویژه بانوان در ندامتگاه فردیس با حضور جمعی از مددجویان و مسئولان این ندامتگاه، در اندرزگاه نسوان برگزار شد.

در ابتدای این نشست، سیدعباس طباطبایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری فاطمه زهرا(س)، از زحمات و تلاش‌های ارزنده مسئولین ندامتگاه در خصوص فراهم آوری شرایط و امکانات مناسب جهت مطالعه مددجویان و استفاده بهینه از اوقات فراغت و توجه به نیازهای اطلاعاتی این گروه تقدیر کرد و اظهار داشت: بی‌تردید ترویج کتابخوانی و عادت مطالعه در بین گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه، در تحول فکری و شکل‌گیری شخصیت مستقل و اجتماعی در این افراد موثر خواهد بود.

طباطبایی در ادامه افزود: حضور در ندامتگاه فرصتی است برای افرادی که تصمیم دارند در مسیر زندگی خود تغییر ایجاد کنند و مطالعه کتاب به عنوان یک همراه و دوست سالم قطعا در رسیدن به وضعیت مطلوب، کمک شایانی خواهد داشت.

در این نشست از  5 نفر از مددجویان که به عنوان کتاب‌خوانان برتر به معرفی کتاب‌های خود پرداختند تقدیر شد.

همچنین در حاشیه این نشست، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی این ندامتگاه، راه‌های افزایش تعاملات سازمانی بین اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان  و ندامتگاه فردیس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 112