جلسه انجمن کتابخانه های ماهدشت
همزمان با نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی ماهدشت همزمان با نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی ماهدشت برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر ماهدشت با حضور علیرضا مسچیان، بخشدار مرکزی؛ صادقی، سرپرست شهرداری ماهدشت؛ سیف‌اله حیدرپور، رئیس شورای شهر ماهدشت؛ میثم شیخ حسنی، رئیس اداره امور همکاری های اداره کل، حسین ذکریاپور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج و سایر اعضا انجمن در سالن شورای شهر ماهدشت برگزار گردید.

در این جلسه، حسین ذکریاپور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان به تبیین شرایط این جشنواره پرداخت و گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصت کتابخوانی با عطر رضوی است که فرصت مناسبی برای حضور پرشور خانواده‌ها جهت کتابخوانی و آشنایی تمامی گروه‌های سنی با سبک و سیره رضوی و زندگانی امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، احمدبن‌موسی(ع) و حضرت امام جواد(ع) می‌باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: برگزاری باشکوه این جشنواره مستلزم همکاری همه مدارس، ارگان‌ها و ادارات ماهدشت است تا همراه با کل استان در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و سیره منور رضوی گام‌های مثبتی برداریم.

صادقی، سرپرست شهرداری ماهدشت در این جلسه از واریز منظم سهم نیم درصد شهرداری به حساب انجمن کتابخانه‌های عمومی ماهدشت خبر داد و در ادامه افزود: پیرو درخواست نصب المان‌های مرتبط با کتاب در سطح شهر و نامگذاری یک خیابان به همین نام، امسال تلاش داریم یک خیابان و یا میدان مرتبط با کتاب نامگذاری گردد.

در ادامه این جلسه نیز سایر اعضا با بیان دیدگاه‌های خود به ارائه نظرات و پیشنهاداتی جهت پویایی هرچه بیشتر کتابخانه‌های عمومی ماهدشت پرداختند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 51