5

1

2

3

4

6

7
1397/11/13 شنبه همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت؛ برپایی غرفه‌ اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی البرز در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برپایی غرفه‌‌ای، خدمات کتابخانه‌ای چهل سال اخیر خود را در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران روز شنبه 13 بهمن ماه با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ عزیزاله شهبازی، استاندار البرز؛ مدیران کل و مسئولین استانی و جمع کثیری از اقشار مختلف مردمی در محل دائمی نمایشگاه‌های گلستان گلشهر گشایش یافت.

احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با اشاره به خدمات انجام شده در چهل سال پایداری انقلاب در برابر هجمه‌های دشمنان بیان داشت: ارائه عملکرد پربار و حضور فعّال دستگاه‌های اجرایی در این نمایشگاه حکایت از چهل سال حرکت انقلابی در بخش‌های مختلف توسعه فرهنگی، عمرانی و آبادانی دارد که برخلاف همه دسیسه‌های دشمنان برای تخریب اقتدار این نظام، بخوبی به بار نشسته و شایسته تقدیر است.

وی در ادامه به پیشرفت‌های اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در رشد شاخص‌های کتابخانه‌ای اشاره کرد و گفت: رشد آمارها در بخش اعضا، امانت، تعداد منابع و تجهیزات و تنوع در فعالیت‌های فرهنگی و رشد و گسترش فضاهای کتابخانه‌ای از یک باب کتابخانه به 68 باب در استان، همگی مؤید حرکت رو به رشد این مجموعه است.

هراتی با تشریح بخش‌های مختلف غرفه اداره کل در این نمایشگاه، اظهار داشت: اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی با برپایی بخش ویژه کودکان و اجرای برنامه‌های جنبی همچون: ایستگاه نقاشی با موضوع انقلاب، نشست قصه‌گویی، کارگاه کاردستی و ... پذیرای علاقه‌مندان کودک و در بخش نوجوان و بزرگسال نیز با اجرای برنامه‌هایی نظیر: نشست کتاب‌خوان، معرفی بخش‌ها و خدمات کتابخانه‌ای، برپایی نمایشگاه کتاب از آثار شاخص استانی و کشوری با محوریت انقلاب، معرفی سامانه‌های کتابخانه‌ای و... در میزبان عموم علاقه‌مندان به این حوزه می باشد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همچنین با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های جنبی نمایشگاه اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی برای مراجعین نمایشگاه است تصریح کرد: این نمایشگاه از 13 الی 18 بهمن ماه و از ساعت 10 الی 19 در نمایشگاه گلستان گلشهر در حال برگزاری است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 158