3
در مدارس کرج صورت گرفت: معرفی ابعاد جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کرج و کارشناسان اداره امور کتابخانه‌ها و کتابخوانی اداره کل در برخی از مدارس استان، ابعاد نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای دانش‌آموزان تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، این برنامه با هدف تبیین ابعاد برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی و آشنایی دانش‌آموزان با اهداف این جشنواره، معرفی منابع و شیوه اجرای آن و شرکت بیشتر دانش آموزان در این جشنواره، در مدارس ادیبی 1 و 2، یادگار امام(ره)، ایمان، شهید اصغر افضلی، حجاب، کشاورزی و مجتمع آموزشی دکتر سعادت صورت گرفت.

در این برنامه حسین ذکریا پور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کرج؛ حسن ابوالحسنی، سید رسول پیره و ملک سیما تقی زاده، کارشناسان اداره امور کتابخانه‌ها و کتابخوانی اداره کل، ضمن ارائه توضیحاتی در مورد منابع و شیوه‌های شرکت در جشنواره، از دانش‌آموزان دعوت کردند ضمن مشارکت در این جشنواره، سایر دوستان و اعضاء خانواده خود را نیز جهت شرکت در این برنامه جذاب فرهنگی تشویق نمایند.

نصب بنر و پوستر و همچنین آشنا نمودن معلمان و اولیای مدرسه با این جشنواره از دیگر فعالیت‌ها در این برنامه بود که مورد استقبال ویژه دانش‌آموزان و مسئولان مدارس قرار گرفت. 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 53