2
همزمان با نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد؛ جمع‌خوانی کتاب «درختی که بال درآورد» همزمان با نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتاب «درختی که بال درآورد» جمع‌خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، همزمان با آغاز نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی،، دانش‌آموزان مدرسه راضیه با حضور در کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهرستان ساوجبلاغ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه از نزدیک در جریان روند اجرایی این جشنواره قرار گرفتند.

در این بازدید، یکی از منابع ویژه بخش کودک در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با عنوان «درختی که بال درآورد»؛ داستانهایی از زندگی امام جواد(ع)، جمع‌خوانی شد و نحوه شرکت در این جشنواره برای دانش‌آموزان تشریح گردید.
گفتنی است نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با عناوین موضوعی: حضرت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت احمدبن موسی(ع) و بخش ویژه آن با موضوع؛ حضرت ابن الرضا امام جواد(ع) با معرفی 12 کتاب در بخش کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال در حال برگزاری است که کودکان با مطالعه کتب ویژه گروه سنی خود، می توانند با ارسال پویش مجازی و یا ترسیم نقاشی در این جشنواره شرکت کنند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 48