5
با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد؛ اولین جلسه ستاد نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان البرز با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، اولین جلسه ستاد نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، اولین جلسه ستاد جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، معاونین اداره کل، حسین ذکریاپور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج، لیلا علیشاهی، رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و جمعی از کارشناسان ستادی روز یکشنبه 18 فروردین در دفتر مدیرکل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، ضمن تبریک حلول ماه مبارک شعبان، اظهار داشت: تشکیل اولین جلسه ستاد نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در اولین روز ماه پرفیض و برکت شعبان بی تردید موجب افزایش برکات معنوی این جشنواره در سالجاری خواهد بود.

وی تصریح کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی متبرّک به نام امام رضا(ع) و ذریّه‌های پاک ایشان، امام جواد(ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمدبن موسی(ع) است و هر قدمی هرچند کوچک در راستای اجرای شکوهمند این جشنواره قطعا مورد توجه و عنایت این خانواده جلیل القدر قرار خواهد گرفت و برای عاملان آن باقیات و صالحات می باشد.

وی با اشاره به اینکه امسال چهارمین سال متوالی است که نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور متولی اجرای بخش کتابخوانی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است افزود: هر سال نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اجرای این جشنواره، ضمن تبلیغ کتاب و کتابخوانی، موجب ترویج فرهنگ و سیره رضوی در بین آحاد جامعه و آشنایی خانواده‌ها با سبک زندگی این بزرگان دینی می گردد.

هراتی در ادامه اظهار داشت: برنامه‌ریزی هدفمند و بررسی نقاط ضعف و قوت برگزاری این جشنواره در دوره‌های گذشته، قطعا در ارتقاء کمی و کیفی این جشنواره در سال جاری نقش بسزایی دارد و ما تلاش خواهیم کرد با تشکیل منظم جلسات ستاد شهرستانی و استانی جشنواره و با بهره‌گیری از تجربیات گذشته، مسیر روشنی در پیشرو داشته باشیم.

در ادامه جلسه، سایر اعضای ستاد نیز، نظرات و ایده‌های خود را مطرح و پیرامون نحوه برگزاری باشکوه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به گفتگو پرداختند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 144