اولین جلسه کارگروه پژوهش

اولین جلسه کارگروه پژوهش
در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد: اولین جلسه کارگروه پژوهش،آموزش و نوآوري در سال 98 اولین جلسه کارگروه پژوهش،آموزش و نوآوري استان در سال 98 با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، اولین جلسه کارگروه پژوهش، آموزش و نوآوري استان با موضوع پيگيري مصوبات جلسه قبلي كارگروه، ارائه تقويم برگزاري جلسات كارگروه، بررسي درخواست‌هاي آموزشي ارائه شده به كارگروه و ... با حضور احمد علی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز و سایر اعضاء کارگروه در دفتر مدیرکل استان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با تاکید بر اهمیت توجه به پژوهش، آموزش و نوآوري در کتابخانه‌های عمومی، عنوان کرد: پژوهشگران در تحولات کتابخانه‌ای و کتاب و کتابخوانی از جایگاه والایی در اداره کل استان برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه کتابداران و کارکنان این اداره کل، دارای تحصیلات عالیه در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه کتابخانه‌ و کتابداری هستند، اظهار داشت: برای دستیابی به شرایط مطلوب در امر کتاب و کتاب خوانی باید از توان علمی و نیروی انسانی متخصص و متعهد بهره لازم برد.

هراتی با اشاره به اینکه کار در کتابخانه‌های عمومی امری فرهنگی بوده و نتایج کار فرهنگی در بلندمدت به بار می‌نشیند، تصریح کرد: به همین منظور با برگزاری جلسات کارگروه پژوهش،آموزش و نوآوري، سعی می‌شود سیاست‌گذاری برنامه های پژوهشی و آموزشی به صورت هدفمند در جهت ارتقاء خدمات کتابخانه‌ای با استفاده از راه حل‌های علمی و پژوهشی صورت پذیرد.

لازم به ذکر است در ادامه نشست، دستور جلسه کارگروه، دستورالعمل‌ها و آیین نامه‌های مربوطه و اولویت‌های پژوهشی سال 1398 اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز بررسی و پس از اعلام نقطه نظرات اعضای کارگروه، برنامه‌های آموزشی و پژوهشی توسط مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مصوب شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 80