6
در دبیرستان دوره دوم فرزانگان 3 کرج برگزار شد: «نشست کتاب‌خوان» ویژه دانش‌آموزان «نشست کتاب‌خوان» ویژه دانش‌آموزان دبیرستان دوره دوم فرزانگان 3 کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، ابوالفضل شاه بیگ، رئیس اداره استعدادهای درخشان استان البرز اظهار داشت: اولین «نشست کتاب‌خوان» دبیرستان دوره دوم فرزانگان 3 کرج در سالن اجتماعات این دبیرستان با حضور دانش‌آموزان و دبیران این مدرسه برگزار گردید.

شاه بیگ تصریح کرد: هدف از برگزاری این نشست کتاب‌خوان، ترویج فرهنگ مطالعه، آشنا کردن دانش‌آموزان با فرهنگ کتاب و کتابخوانی، توسعه و گسترش کتابخوانی در مدارس استعداد درخشان و نیز ایجاد بستر مناسب برای ارج نهادن و تکریم دانش آموزان مطالعه محور بود.

وی در ادامه افزود: در این نشست که به همت مدیریت مدرسه و واحد کتابخانه دبیرستان فرزانگان 3 و دبیرخانه ادبیات فارسی این مرکز برگزار گردید، دانش‌آموزان به تبیین و تشریح کتاب‌های مورد مطالعه پرداختند و در حین توضیح کتاب‌ها به تاثیرات مثبت کتاب‌ها در ذهن و باوردانش آموزان پرداختند.

وی اظهار داشت: یکی از محاسن این نشست تشویق و ترغیب دانش آموزان به سوی کتابخوانی و مطالعه و تکریم اندیشیدن و نویسندگی در بین دانش آموزان می باشد .

شاه بیگ، در پایان افزود: در این نشست کتاب‌های خوانده شده توسط دانش‌آموزان از جمله کتاب‌های: سووشون، هری پاتر، کتاب فیزیک والتر دونیک و چند کتاب دیگر مورد نقد و بررسی قرار گرفتند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 24