535
1397/12/18 شنبه در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ معاون فرماندار و جمعی از مسئولین اشتهاردی از کتابخانه فرهنگسرای ملاصدرا بازدید کردند معاون فرماندار و جمعی از مسئولین اشتهاردی در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی، بطور سرزده از کتابخانه فرهنگسرای ملاصدرا، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، نادر بیننده، معاون فرماندار و مسئولین ادارات بهزیستی، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضاء شورای اسلامی شهر، اصحاب رسانه و خبر و تعدادی از معتمدین محلی با حضور در فرهنگسرای ملاصدرای اشتهارد با تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی از بخش‌های این کتابخانه بازدید و با مسئول کتابخانه و همکاران اداره کتابخانه‌های عمومی دیدار و گفتگو کردند.

نادر بیینده، معاون فرماندار اشتهارد در این بازدید با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی فرهنگسرای ملاصدرا گفت: 23 هزار نسخه کتاب و 1750 عضو و فعالیت‌های بخش‌های مختلف این کتابخانه نشان دهنده پویایی و زنده بودن آن است و باید فرصت‌های فرهنگی در دارالمومنین اشتهارد تقویت شود.

وی با حضور در بخش مرجع کتابخانه گفت: بخش مرجع مهمترین بخش پژوهشی هر کتابخانه محسوب می‌شود و باید از منابع آن به خوبی صیانت و نگهداری کرد تا پژوهشگران به راحتی بتوانند از منابع آن استفاده کنند.

بیننده در بازدید از بخش کودک کتابخانه ملاصدرای اشتهارد نیز به اهمیت توجه به برنامه‌های تخصصی ویژه کودکان اشاره کرد و خاطرنشان شد: تنوع برنامه‌های فرهنگی و کتابخوانی در نسل جدید، آنها را به کتابخوانی و مطالعه تشویق می‌کند و از اینکه می‌بینیم کتابخانه‌های عمومی در بخش‌های مختلف سنی دارای برنامه و فعالیت موثر است جای خوشحالی است و باید هر روز بر رونق این برنامه‌ها افزوده شود.

گفتنی است در این دیدار جمعی، راحله نمکی مسئول کتابخانه فرهنگسرای ملاصدرا اشتهارد به معرفی بخش‌های مختلف و همچنین آمار کتاب و اعضای کودک و نوجوان و بزرگسال و همچنین برنامه‌های اجرایی کتابخانه در سال جاری پرداخت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 80