جلسه انجمن فردیس
1397/12/20 دوشنبه توسط معاون فرماندار فردیس صورت گرفت: تقدیر از خدمات سازنده کتابخانه‌های عمومی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس، معاون فرماندار فردیس از خدمات سازنده کتابخانه‌های عمومی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل اداره کتابخانه‌های عمومی استان؛ تیمور ولی پور، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس؛ کاظم قاسمی، معاون مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، رئیس شورای اسلامی مشگین دشت؛ سید عباس طباطبایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فردیس و سایر اعضای انجمن در فرمانداری برگزار شد.

احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در ابتدای این جلسه، ضمن تبریک پانزدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به همه فعالین و علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در مسیر رسیدن به افق 1404حرکت رو به رشدی را آغاز کرده و در راستای ارتقاء سرانه مطالعه و توسعه فرهنگ کتابخوانی در سطح استان از همراهی و تعامل همه فعالان این عرصه به گرمی استقبال می کنیم.

وی از حمایت‌های استاندار و مجموعه استانداری از برنامه‌های کتابخوانی تقدیر کرد و گفت؛ رسیدن به جایگاه رفیع در حوزه کتابخوانی نیازمند خواست و اراده همه فعالان در این عرصه است که حضور منظم اعضا در جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی و پیگیری مجدّدانه مصوبات آن، بخشی از این همراهی است که انتظار می‌رود مسئولین نسبت به آن اهتمام بیش از پیش داشته باشند.

معاون فرماندار شهرستان فردیس نیز در ادامه جلسه ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور اظهار داشت: کتابخانه های عمومی در هر منطقه منشاء برکات است و به عنوان پایگاه فعال اجتماعی خدمات درخشانی ارائه می کند.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان فردیس علاقه ویژه‌ای به بحث علم و معرفت دارند و این موضوع وظیفه ما را در جهت فراهم آوردن خدمات و امکانات روزافزون سنگینتر می‌کند، افزود: خوشبختانه مدیرکل و مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان در راستای ارائه خدمات روزآمد نهایت کوشش و پیگیری را دارند.

 وی با تاکید بر اینکه مطالعه و کتابخوانی یکی از بهترین راهکارها در راستای افزایش آگاهی جامعه است، افزود: خدمات کتابخانه‌های عمومی تاثیر بسیار زیادی در بالارفتن کیفیت زندگی و امنیت روانی مردم خواهد داشت.

معاون فرماندار خواستار سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت همه دستگاه های شهرستان به ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر در حوزه کتابخانه های عمومی شد

 
تعداد بازديد اين صفحه: 109