43

3
1397/12/19 يكشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد: جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج و شهر ماهدشت جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج و شهر ماهدشت با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و سایر اعضاء انجمن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان کرج و و شهر ماهدشت با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز؛ سیدجمال جلیلی، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرمانداري؛ علیرضا مسچیان، بخشدار مرکزی؛ کاظم قاسمی، معاون مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و حسین ذکریاپور، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کرج و سایر اعضای دو  انجمن در سالن شورای شهر ماهدشت برگزار گردید.

احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های استان البرز با تاکید بر تلاش مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان در راستای افزایش سرانه مطالعه شهروندان و ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: چهره‌های مطرح جامعه می‌توانند نقش مهمی در این زمینه ایفا نمایند و همگان را به این امر مهم تشویق نمایند.

وی با تأکید بر اهمیت حضور حداکثری اعضاء انجمن در جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی، اظهار داشت: جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه کتابخانه‌ای و همچنین ارائه برنامه و راهکار برای بهبود و توسعه خدمات و عملکرد کتابخانه‌های عمومی برگزار شده و تصمیمات مهمی برای بخش‌های مربوطه گرفته می‌شود.

سیدجمال جلیلی، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار کرج نیز ترویج امر کتابخوانی و بهبود و ساماندهی فضاهای فرهنگی را یکی از مهمترین نیازهای شهرستان دانست و خواستار همکاری بیش از پیش مسئولان با کتابخانه‌های عمومی در این راستا شد.

در پایان جلسه با حضور اعضای انجمن و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی از کتابخانه در حال ساخت  ماهدشت بازدید به عمل آمد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 89