متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه

با معرفی 5 کتاب؛ کتابخانه عمومی امام حسن(ع)، نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای برگزار کرد کتابخانه عمومی امام حسن(ع) شهرستان نظرآباد، با حضور در مدرسه دخترانه شهید تقی پور، نشست کتاب‌خوان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، زیبا پوربیگعلی، مسئول کتابخانه عمومی امام حسن (ع) با حضور در مدرسه دخترانه شهید تقی‌پور و با مشارکت دانش‌آموزان، نشست کتاب‌خوان برگزار کرد.

در ابتدای این نشست پوربیگعلی، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و ایام فاطمیه اظهار داشت: همه ما موظفیم در حد توان خود ادامه دهنده شایسته ای برای راه شهدا باشیم و اجازه ندهیم دشمنان این کشور احساس کنند که با ترور امثال سردار سلیمانی ما از پای می نشینیم.

وی در ادامه خاطر نشان شد: به فرموده‌ی رهبری، شما آینده‌ساز این کشورید. بنابراین  هرچه به سلاح علم و دانش مجهز باشید قطعا برای پیشرفت کشور اثرگذارتر خواهید بود و کتابخوانی این امکان را به شما خواهد داد تا با قوت و اگاهی بیشتر نسبت به اهداف خود، بتوانید انتخاب‌های درستی داشته  و آینده خود و کشورتان را تضمین کنید.

گفتنی است؛ در این نشست، نازنین خسروپور، کتاب: « کتاب پول، خدا، بچه‌ها»/ نوشته غلامرضا حیدری؛ زهراتوکلی کتاب: «قصه‌های برگزیده از چهارده معصوم(ع)»/ نوشته مهدی آذر یزدی؛ سمیرا میرزایی،کتاب «زندگینامه مشهورترین شاعران ونویسندگان جهان»/ نوشته بهاره شفیعی؛ معصومه حکیمی،کتاب «اخلاق خوب»/ نوشته ژولیت گارشه و زینب انصاری، کتاب «دختران قهرمان»/ نویسنده بروس لانسکی را برای سایر همکلاسی‌های خود معرفی کردند و از دوستان خود جهت عضویت در کتابخانه و بهره‌مندی از کتاب‌های خوب آن دعوت بعمل آوردند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]