باصدور پیامی صورت پذیرفت؛ دعوت بخشدار تنکمان جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی احسان محمدزاده، بخشدار تنکمان با صدور پیامی از عموم مردم کتابدوست برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، احسان محمدزاده، بخشدار تنکمان  با صدور پیامی از عموم مردم کتابدوست برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت نمود.

در این پیام آمده است:

به نام خداوند بخشنده مهربان


دین و دنیای بشر و جسم و جان انسان به برکت کتاب تامین و تغذیه می شود و فرآیند کمال بشری به وسیله کتاب تحقق می یابد. ( مقام معظم رهبری مد ظله العالی)

همان طور که در کلام مقام معظم رهبری آمده است، دین و دنیای بشر و جسم و جان انسان به برکت کتاب تغذیه می شود. این نشان از اهمیت ویژه کتاب و فرهنگ مطالعه در تربیت و پرورش فکر و روح انسان دارد. حال که در سایه نام زیبا و منور حضرت امام رضا(ع) جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف نشر محتوای غنی اسلامی که راهگشای انسان در آخرت و دنیا می باشد، برگزار می گردد، بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه ایجاد شده است.
اینجانب احسان محمد زاده خدمتگزار مردم در بخش تنکمان از عموم مردم شریف بخش تنکمان به ویژه جوانان و نوجوانان دعوت می نمایم تا فرصت را غنیمت شمرده و در این جشنواره فرهنگی معنوی شرکت نمایند. ان شاء الله رهنمودهای خورشیدهشتم ولایت، حضرت امام رضا (ع) چراغ راه ما باشد.
 [PageVisit]