با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌ها و پروژه‌های در حال ساخت انجام شد؛ بازدید سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی از تعدادی کتابخانه و پروژه کتابخانه‌ای هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز بصورت سرزده از تعدادی کتابخانه و پروژه کتابخانه‌ای در استان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، هادی آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان بصورت سرزده  از تعدادی کتابخانه‌ و پروژه‌ کتابخانه‌ای در حال ساخت بازدید کرد.

در این بازدیدها، آشتیانی، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان به همراه سیدعباس طباطبایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فردیس از دو پروژه کتابخانه‌ای در حال ساخت؛ کتابخانه عمومی قاصدک واقع در پارک تندرستی و کتابخانه مسجد جامع المهدی(عج) بازدید کردند.


آشتیانی همچنین در دو کتابخانه‌ عمومی ابن‌سینا و علامه امینی شهرستان فردیس حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه از نزدیک در جریان روند فعالیت‌ها، مشکلات و مسائل کتابداران و وضعیت اجرایی شدن پروتکل‌های بهداشتی در این دو کتابخانه قرار گرفت.


همچنین در بخش دیگری از این بازدیدها، سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی به همراه، کاظم قاسمی، معاون امور کتابخانه‌های اداره‌کل از کتابخانه عمومی امیرکبیر؛ قدیمی‌ترین کتابخانه استان البرز نیز بازدید و ضمن بررسی وضعیت کتابخانه با کتابداران در موضوعات مختلف به گفتگو پرداختند.


گفتنی است؛ شهرستان فردیس از جمله نقاط شهری باتراکم بالاست که با جمعیت بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر، تنها ۴ باب کتابخانه عمومی دارد که با تکمیل و راه‌اندازی دو پروژه؛ کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان به متراژ ۲۱۵ مترمربع به ارزش ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و کتابخانه مسجد جامع المهدی(عج) به متراژ ۲۵۴ مترمربع به ارزش ۱۸ میلیارد ریال، تعداد آن به ۶ باب افزایش خواهد یافت.


 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]