با صدور پیامی صورت گرفت؛ دعوت مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد برای مشارکت نظرآبادی‌ها در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مسعود مهران نیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد در پیامی از عموم علاقه‌مندان نظرآبادی جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، مسعود مهران نیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد در پیامی از عموم علاقه‌مندان نظرآبادی جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیم


کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از انسان ها علاقه دارند واجد آن باشند اما یا فرصت کافی یا حوصله آن را نداشته اند، اما در این روزهای درخانه ماندن و قرنطینه شدن می توانیم وقت و زمان را غنیمت بشماریم چرا که کتاب‌خوانی در خانه بهترین استفاده از زمان است و نباید فراموش کنیم که ویروس جهل و نادانی خطرناک‌تر از ویروس کرونا است.
به رغم تعطیلی فیزیکی تعدادی از مراکز فرهنگی به منظور اجرای پروتکل های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کتابخوانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی به همت کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی همچنان فعال است و جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین (ع) در بستر فضای مجازی آغاز به کار نموده است.
جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی پدید آورده است تا تمامی افراد جامعه بتوانند هر ساله ضمن مطالعه منابع ارزشمند و آشنایی با سیره و سلوک امامان همام با محوریت امام رضا (ع)، در مسابقه کتابخوانی بزرگی که مزین به نام امام هشتم(ع)است، شرکت نمایند.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن ماه ضیافت الهی، از مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان نظرآباد دعوت می کنم در این جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی شرکت کنند؛ امید است که با همکاری و همیاری تمامی ادارات و عموم مردم شریف و فرهیخته شهرستان، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی باشکوه تر از همیشه برگزار شود.
 
 [PageVisit]