متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه

در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چندار تاکید شد؛ برگزاری دوره‌ای تورهای کتابخانه‌گردی موجب رونق حضور روستاییان در کتابخانه خواهد بود در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چندار بر اجرای منظم و دوره‌ای تورهای کتابخانه‌گردی به ویژه در کتابخانه عمومی شهدای کردان جهت بهره‌گیری بیشتر اهالی روستا از خدمات کتابخانه تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چندار به ریاست علیرضا فلاح‌پور، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چندار و با حضور کاظم قاسمی، معاون امور کتابخانه‌های اداره‌کل استان؛ میثم شیخ‌حسنی، رییس اداره انجمن‌ها و مشارکت‌های اداره‌کل؛ داود اسدی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ و سایر اعضای انجمن در دفتر بخشداری چندار برگزار شد.

علیرضا فلاح‌پور، بخشدار چندار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی نماد عزت، اقتدار و فداکاری در میان ایرانیان است و تعظیم و تکریم مقام شامخ این شهید والامقام بر همه ایرانیان فرض واجب است.

بخشدار چندار با اشاره به لزوم استفاده صحیح از ظرفیت کتابخانه عمومی شهدای کردان و درخواست افزایش ساعات کاری این کتابخانه برای ارائه خدمات بهتر به اعضا، بر اجرای منظم و دوره‌ای تورهای کتابخانه‌گردی در راستای آشنایی روستاییان با خدمات و فعالیت‌های متنوع فرهنگی کتابخانه تاکید کرد و گفت: اجرای برنامه‌هایی از این دست بی‌تردید زمینه حضور بیش از پیش مردم را در کتابخانه فراهم خواهد ساخت.

رییس انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش چندار در ادامه خاطر نشان شد: دهیاری کردان نسبت به نصب تابلو جهت نمای کتابخانه در بلوار دهیاری و دو معبر دیگر بنا به تشخیص و تردد جمعیت در کردان اقدام و تصویر تابلو های نصبی را به اداره کتابخانه‌های عمومی و بخشداری چندار ارسال نماید.

وی همچنین از دهیار کردان خواست تا به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یک تابلو شهری با ابعاد مناسب جهت نصب مطالب ترویج کتابخوانی مطالعه مفید در اختیار کتابخانه قرار گیرد.
داود اسدی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ نیز در این جلسه با تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی و همراهان او در حمله تروریستی آمریکا، از اجرای برنامه‌های متنوع توسط کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در راستای پاسداشت مقام ایشان تقدیر و تشکر کرد و گزارشی جامع از فعالیت‌های فرهنگی و خدمات کتابخانه را به اطلاع حاضرین رساند.

گفتنی است؛ پرداخت بدهی‌های شهرداری و برگزاری جلسه با واحد عمران و شهرسازی و واحد حقوقی شهرداری کوهسار نسبت به بررسی وضعیت زمین اهدایی کوهسار به اداره کتابخانه‌های عمومی از دیگر مصوبات این جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]