با صدور پیامی صورت پذیرفت؛ دعوت فرماندار نظرآباد جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار شهرستان نظرآباد  با صدور پیامی از مردم شریف و فرهنگ دوست نظرآبادی برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت نمود. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جواد صادقلو، فرماندار شهرستان نظرآباد  با صدور پیامی از مردم شریف و فرهنگ دوست نظرآبادی برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت نمود.

در این پیام آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت علی(ع)می فرماید: در عجبم از مردمی که به غذای جسم خویش چه بسیار اهمیت می دهند، اما نسبت به کتاب و مطالعه برای تغذیه روح آنان است این چنین بی اعتنا و بی توجه هستند!

کتاب دریچه ای است به سوی جهان شگفت انگیز علم و معرفت و مطالعه راهی است بسیار ساده و عملی برای پرورش استعدادهای خدادادی انسان و آموزش علوم و فنونی که او را در مسیر رشد و تکامل راهنمایی کند.

اگر بتوانیم مطالعه را در انسان به صورت عادت درآوریم، دیگر ارتباط او با جهان دانش و آگاهی سخت نخواهد بود و بدون هیچ زحمت و مرارتی خواهد توانست از راه مطالعه، درک و اندیشه خود را نسبت به جهان هستی رشد و تعالی بخشد البته باید توجه داشت که تبدیل این علاقه به عادت باید از دوران طفولیت انسان شروع شود.

لذا در همین راستا دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بمناسبت ایام پربرکت دهه کرامت فرصت مغتنمی است تا تمام اعضای خانواده ها به سمت و سوی مطالعه و کتاب دوستی گرایش بیشتری داشته باشند؛ به ویژه در ایامی که بیماری منحوس کرونا موجب شده افراد از زمان استراحت و مطالعه بیشتری برخوردار شوند.

بنده از کلیه مردم شریف و فرهنگ دوست شهرستان نظرآباد که صاحب ۹هزار سال فرهنگ و مدنیت است دعوت می نمایم باتوجه به پیشینه فرهنگی شهرستانمان و اهمیت مطالعه کتاب و تاثیر آن برروی افراد در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت نمایند.

جواد صادقلو
فرماندار نظرآباد

 
 [PageVisit]