متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) و بزرگداشت روز اسرا برگزار می‌شود: صبح خاطره و شعر «حدیـث ســرو» با همکاری محفل ادبی امیرکبیر، ویژه برنامه صبح خاطره و شعر «حدیث سرو» در تجلیل از مقام والای اسراء و پاسداشت شهادت امام سجاد(ع)، صبح خاطره و شعر «حدیـث ســرو» برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، به همت محفل ادبی امیرکبیر کرج و دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری و با حمایت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و حوزه هنری البرز به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) و روز بزرگداشت اسرا و مفقودان ویژه برنامه صبح خاطره و شعر «حدیث سرو» روز چهارشنبه ۱۲ شهریور در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
این ویژه برنامه با خاطره گویی حاجعلی گلوند و حاج رضا البرزی از رزمندگان و آزادگان دوران دفاع مقدس و شعرخوانی شاعران آئینی استان البرز؛ حجت‌الاسلام اکبر حمیدی، الهام نجمی و امیررضا احمدی همراه با رونمایی از کتاب «لشکری در سایه» خاطرات حاجعلی گلوند از دوران دفاع مقدس و دوران اسارت خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این ویژه برنامه، روز چهارشنبه ۱۲ شهریور ماه ساعت ۱۰ صبح در فضای اسکای روم به آدرس https://www.skyroom.online/ch/alborzpl/neshast حضور یابند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]