با مشارکت رابطین فرهنگی استان البرز برگزار شد؛ نشست کتاب‌خوان مجازی «خرداد حادثه‌ها» با مشارکت رابطین فرهنگی استان البرز، نشست کتاب‌خوان مجازی «خرداد حادثه‌ها» در لایو اینستاگرام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، اولین نشست کتاب‌خوان مجازی این اداره‌کل با عنوان «خرداد حادثه‌ها»‌ به مناسبت گرامیداشت ایام ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد با مشارکت فعال رابطین فرهنگی استان در لایو اینستاگرام برگزار شد.
در ابتدای این نشست، احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور در این فضا، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام ارتحال معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) از تلاش‌های کتابداران در راستای اجرای فعالیت‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی تقدیر کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه تغییر در شیوه ارائه فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌ها با توجه به فاصله‌گذاری اجتماعی و مقابله با انتشار ویروس کرونا، یک امر ضروری است تاکید کرد: با برقراری ارتباط مستمر و هدفمند، نیازهای فرهنگی مخاطبان خود را از طریق فضای مجازی بیش از پیش پیگیر هستیم و این تعامل دوسویه را با برگزاری برنامه‌های متنوع دیگر ادامه خواهیم داد.

در ادامه این نشست ادبی که با اجرای حسن ابوالحسنی، کارشناس فرهنگی اداره‌کل برگزار شد، رابطین فرهنگی شهرستان‌های استان، به معرفی کتاب‌های خوانده شده در موضوع سیره و سبک زندگانی امام راحل(ره) پرداختند.
گفتنی است کتاب‌های:  «فصل صبر»، توسط محیاسادات سیدباقری(شهرستان کرج)/ «آفتاب حصار»، توسط سمیه رستمی(شهرستان نظرآباد)/ «دیوان امام خمینی(ره)» توسط فرزانه مهری (شهرستان فردیس)/ «سلسله موی دوست» توسط رویا عظیمی(شهرستان اشتهارد) و «زمانی برای خدا» توسط سحر غلامزاده (شهرستان ساوجبلاغ) معرفی و به اشتراک گذاشته شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]