متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبهبا هدف حمایت از فعالیت‌های کتابخانه‌ای صورت پذیرفت؛ دیدار دو عضو شورای اسلامی شهر هشتگرد با سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی ساوجبلاغ با هدف حمایت از فعالیت‌های کتابخانه‌ای، دو عضو شورای اسلامی شهر هشتگرد با سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، در راستای حمایت از فعالیت‌های کتابخانه‌ای و پیگیری وضعیت فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی، رسول انصاری و ‌ماشالله قدیمی از اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد با داود اسدی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار با اشاره به تعطیلی کتابخانه‌های عمومی در شرایط کنونی، از استمرار فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی در بستر فضای مجازی تقدیر شد و نسبت به موضع نصب تابلوهای راهنمای شهری؛ وضعیت فضاهای قابل تحویل به کتابخانه ها در هشتگرد و پیگیری پرداخت به موقع و منظم سهم نیم درصد کتابخانه‌ها از شهرداری بحث و تبادل نظر شد.


گفتنی است در پایان این دیدار، اعضای شورا بازدیدی نیز از کتابخانه عمومی الهادی داشتند که ضمن گفتگو با کتابداران از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های کتابخانه‌ای قرار گرفتند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]