متون عمومي
1397/10/21 جمعه
1397/10/21 جمعه
1397/10/20 پنجشنبه


طی پیامی؛ نویسنده ساوجبلاغی از عموم مردم جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دغوت کرد. حسین عسکری نویسنده، البرزپژوه، و عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ساوجبلاغ در پیامی از شهروندان ساوجبلاغی دعوت کرد تا در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، حسین عسکری نویسنده، البرزپژوه، و عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ساوجبلاغ در پیامی از شهروندان ساوجبلاغی دعوت کرد تا در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.

در بخشی از این پیام آمده است:

دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حال برگزاری است، این جشنواره از دو جهت مهم است: اول اینکه این جشنواره مزین به نام مبارک امام رضا علیه السلام و از افتخارات معنوی ایرانیان است؛ افتخار اینکه بخشی از زیست این امام بزرگوار و مزار آن حضرت در سرزمین ایران عزیز واقع شده و نقش مهم و فراوانی در تعالی فرهنگ معنوی کشورمان داشته است. این امام عزیز به مثابه کشتی نجات و چراغ هدایت برای همه ایرانیان است.

ویژگی دوم که این جشنواره را مهم می‌کند، مقوله‌ی کتاب و کتابخوانی است. کتاب از ابزارهای انتقال دانش و مطالعه یکی از شاخص‌های توسعه فرهنگی به شمار می رود. خوشحال هستیم که به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساوجبلاغ این جشنواره در این شهرستان هم همزمان با سراسر کشور در گروه های سنی کودکان، نوجوانان و جوانان و بزرگسالان برگزار می شود و بخش‌های متنوعی دارد.
اینجانب از همه ساوجبلاغی‌های عزیز دعوت می کنم که در این جشنواره حضور فعالی داشته باشند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 [PageVisit]