فهرست

اخبار برگزيده

با اهدای 13 هزار جلد کتاب صورت گرفت؛

اجرای پویش «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در کتابخانه های عمومی البرز

با مشارکت مردم علاقه مند به کتاب در استان البرز پویش «اهدای کتاب، اهدای دانایی» در کتابخانه های عمومی استان البرز با اهدای 13 هزار جلد کتاب اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی البرز، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز ضمن تقدیر از اهداکنندگان کتاب به کتابخانه های عمومی استان گفت: در راستای اجرای طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی» و به منظور گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و غنای هر چه بیشتر منابع کتابخانه های عمومی،13 هزار نسخه کتاب توسط مردم استان البرز به کتابخانه های عمومی اهدا شد.
 وی با بیان اینکه این پویش به تقویت جریان گردش کتاب برای افزایش سرانه مطالعه کمک شایانی خواهد کرد و هدیه دادن کتاب به عنوان یک فعالیت فرهنگی را ترویج خواهد کرد تصریح کرد: اهدای کتاب های خوانده شده توسط افراد ، ضمن تقویت و غنی‌سازی منابع کتابخانه ها، باعث  تشویق خانواده‌ها به مطالعه و کتابخوانی و در نهایت موجب توسعه و اعتلای فرهنگی جامعه می‌شود.
 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با این عنوان که پویش اهدا كتاب به كتابخانه ها در استان ادامه خواهد داشت افزود: کتاب‌های اهدایی غالباً از تازه‌های نشر، ویژه تمامی گروه‌های سنی و در موضوعات کودک و نوجوان، کمک‌درسی و و سایر موضوعات هستند و این منابع در اختیار اعضای کتابخانه های عمومی و مراجعین قرار خواهد گرفت.

 
عكس های مرتبط :