فهرست

اخبار برگزيده

علی حدادی نماینده مجلس در دیدار با کتابداران شهرستان نظرآباد؛

دسترسی به کتاب را باید بیش از پیش گسترش دهیم

علی حدادی نماینده مردم شهرستانهای ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی در بازدید از کتابخانه امام محمدباقر(ع) شهرستان نظرآباد گفت: توسعه فضاهای کتابخانه ای در شهرها و روستاها موهبتی برای همه اقشار محسوب می شوند و این دسترسی به کتاب را باید بیش از پیش گسترش دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، علی حدادی نماینده مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی با کتابداران شهرستان نظرآباد دیدار و از آنان تجلیل کرد.
در این دیدار علی حدادی ضمن تجلیل از اقدامات کتابداران در جهت توسعه کتابخوانی گفت: کتاب اهمیت ویژه ای در توسعه کشورها دارد و مردمی که اهل مطالعه هستند و با کتاب و کتابخوانی انس می گیرند نه تنها در دنیا قابل احترام هستند بلکه موجب پیشرفت جامعه خود نیز می شوند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه فضای مجازی از ارزشهای کتاب نکاسته تصریح کرد: در دنیای امروز بر خلاف توسعه فضای مجازی،همچنان کتاب ارزش و جایگاه خود را حفظ کرده و همواره یک منبع قابل اعتماد بوده است و فراگیری آن همین کاری است که کتابخانه های عمومی و کتابداران با شیوه های تخصصی و نوین انجام می دهند.

وی در پایان ضمن تقدیر از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان نظرآباد افزود: منابع کتابخوانی گنجینه های ارزشمندی هستند که امروز با توسعه فضاهای کتابخانه ای در شهرها و روستاها موهبتی برای همه اقشار محسوب می شوند و این دسترسی به کتاب را باید بیش از پیش گسترش دهیم.

گفتنی است نماینده مردم شهرستانهای ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان و چهارباغ از بخش های مختلف کتابخانه امام محمدباقر(ع) بازدید و با کتابداران گفتگو کرد.
عكس های مرتبط :